Konference Vojenské památky a cestovní ruch

Tisk Email
Tiskové zprávy a aktuality

Vytvořeno: 17.Únor 2011 10:44

Zveme vás na konferenci Vojenské památky a cestovní ruch s podtitulem zbraně, bunkry, pevnosti, která se bude konat ve dnech 17.-18. března 2011KC Aldis v Hradci Králové.

Konference Vojenské památky a cestovní ruch navazuje na první ročník úspěšné konference středoevropského rozměru Šlechtická sídla a cestovní ruch. Hlavním partnerem projektu je Opolska Regionalna Organizacja Turystycna (OROT). K dalším partnerům patří Královéhradecký kraj a Dolnoslezské vojvodství. Výstupem konference bude opět DVD sborník s příspěvky přednášejících, zvukovými záznamy a fotogalerií. Dále také publikace s nejzajímavějšími vojenskými turistickými cíly česko-polského pohraničí, letáky, roll -up a mapa. Více o celém projektu naleznete na webových stránkách www.revitalizacekuks.cz. Projekt je spolufinancován z OP přeshraniční spolupráce ČR-Polsko prostřednictvím Euroregionu Glacensis.

Druhý den konference probíhá současně s veletrhem cestovního ruchu Infotour v Hradci Králové http://www.infotourhk.cz.

Předběžný program konference, registrace s dalšími pokyny na www.revitalizacekuks.cz/registrace-konference-vojenske-pamatky/. Upozornění: počet míst na exkurzi a společenský večer je omezen!

 

Leták Vojenské památky a cestovní ruch

Mgr. Tereza Všetečková
projektová manažerka

Revitalizace KUKS o.p.s
Velké náměstí 1
500 03  Hradec Králové

mob.: +420 722 94 00 96
www.revitalizacekuks.cz

 

Aktuálně

 
 
© Destinační společnost Východní Čechy, WebEdit & programming: World Media Partners, s.r.o., WebDesign: Neofema s.r.o., Právní doložka